<< Previous Post
Next Post >>بهترين نرم افزار مديريت اسناد و مدارک

Sunday, January 6, 2019 Posted by admin under General 

نرم افزار مديريت اسناد و مدارک  براي کسب و کار هاي مختلف با توجه به نوع و تنوع  نيازشان متفاوت است. ما با تحقيق و بررسي ده ها نوع از نرم افزارهاي مديريت اسناد، بهترين قايليت ها را براي انواع مختلف کسب و کار ارائه خواهيم کرد.


نرم افزار مديريت اسناد براي کسب وکارهاي کوچک، متوسط و سازمان ها:


نرم افزار مديريت اسناد دانش هم آرا با دقت همه نيازهاي کسب و کارهاي گوناگون را برآورده ساخته است. مهمتر از همه ذکر اين مورد حائز اهميت است که نرم افزار مديريت اسناد دانش هم آرا صرف نظر از نوع کامپيوتري که آن سازمان استفاده مي کند مي تواند در تمام بخش هاي سازمان ها به کار گرفته شود. نرم افزار مديريت اسناد شرکت دانش هم آرا  داراي يک سيستم خود ميزباني است که با هر دو ويندوز و رايانه هاي مک و نيز يک راه حل مبتني بر cloud که بدون نياز به نصب سرور و يا تعمير و نگهداري، کار مي کند. نکته قابل توجه اين است که هر دو گزينه دقيقا همانند هم و با ارائه ويژگي هاي مشابه کار مي کنند. نرم افزار مديريت اسناد شرکت دانش هم آرا ( KEYDOC ) با ويژگي هاي متمايز، کاربري آسان و خدمات ويژه به مشتريان ارائه شده است.

کاربري آسان:


کسب و کارهاي کوچک تمايل دارند که نرم افزار مديريت اسناد، قابليت استفاده بسيار آساني داشته باشد. محيط کاربري بسيار جذاب نرم افزار مديريت اسناد دانش هم آرا اجازه فعاليت آسان را در سيستم به شما ميدهد. اين امر موجب کاربري آسان جهت ذخيره فايل ها و جستجو نيازهايتان در نرم افزار مديريت اسناد و مدارک دانش هم آرا مي باشد.


ويژگي ها:


نرم افزار مديريت اسناد دانش هم آرا با دقت همه ويژگي هاي مورد نياز براي يک کسب و کار کوچک را در نظر گرفته است. هنگامي که شما نياز به يک سند داريد با دقت شروع به ايجاد يک تصوير قابل مشاهده در قالب فايل PDF ميکند. اين قابليت به شما اجازه اضافه کردن نظرات و نشانه ها را بدون نياز به راه اندازي در برنامه اصلي( adobe acrobat )مي دهد. اين امر موجب صرفه جويي در زمان راه اندازي برنامه هايي مانند word يا excel در ايجاد يک سند مي گردد. يکي از با ارزش ترين ويژگي هاي اين نرم افزار قابليت استفاده در تلفن هاي همراه است. صرف نظر از اينکه سيستم شما خود ميزبان يا cloud است شما اجازه دسترسي به سيستم را از تمام گوشي هاي هوشمند خواهيد داشت. بر اين اساس کاربران مي توانند از درون مرورگر وب دستگاه هاي تلفن همراه خود به مشاهده و تغيير اسناد با حفط تمام دسترسي هاي اعمال شده نرم افزار بپردازند. اين قابليت تنها بخشي از امکانات موجود در نرم افزار مديريت اسناد دانش هم آرا است.


خدمات مشتري:


نرم افزار مديريت اسناد دانش هم آرا خدمات بسيار استثنايي به مشتريان  ارائه مي دهد. براي خدمت رساني به مشتريان عزيز نرم افزار مديريت اسناد شرکت دانش هم آرا شما ميتوانيد به عنوان صاحب کسب و کار با ما تماس حاصل نماييد و کارشناسان ما بلافاصله پاسخ مناسب به سوالتان را به شما ارائه و راهنمايي هاي لازم را تا حصول نتيجه مطلوبتان به شما خواهند داد.


Tagged software  0 Comments

share the love!comments

there are no comments for this post. be the first to post one!


post your comment

name (*) - required
email address (*) - required
site address
your comment (*) - required

(*) - required


<< Previous Post
Next Post >>